Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przeszkadzał pomnik przyrody

Utworzony przez Gość, 7 stycznia 2014 r. o 13:39 Powrót do artykułu
jeszcze niech wójt naprzyjmuje wićej pracowników a my ciemna masa będziemy na nich pracować a może wójt podzieli się swoją pensją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
Jak jesteś takim wróżbitą to podaj mi numery w najbliższym losowaniu LOTTO, wtedy na pewno ci uwierzę. A jak będziesz się nazywał? Wróżbita Andrzej? Tomek? Bo wróżbita Maciej już jest. Poczekam jeszce co dalej zrobi wójt. Po zakończonej rekrutacji wywróźę czy dotrwa do końca kadencji i czy ma szansę na start na następną kadencję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miejscowy napisał:
jeszcze niech wójt naprzyjmuje wićej pracowników a my ciemna masa będziemy na nich pracować a może wójt podzieli się swoją pensją
Spoko. Powstaje nowy budynek przeogromny miejsca wystarczy dla każdego. To Piech zaplanował taki pałac bo pewnie chciał w nim ulokować kolejne osoby a w kotłowni to nawet dla kontrkandydata by miejsca nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestanicie szczekać i się opluwać jestem nowy na tym forum byłem u rodziny pokazali mi i przejżałem poprzednie wpisy doszedłem do wniosku że nikt wam nie dogodzi w przedwyborczych wpisach pisaliście żebędzie zwalniał będzie źle teraz zatrudnia też jes źle.Wesołych Świąt  zdrowego rozsądku realnego spojrzenia na rzeczywistość nie plucia na władze życzy wam wszystkim JANEK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
abc napisał:
oj chyba coś niedobrego dzieje się w urzędzie. baby na stokach gadały że bardzo źle się dzieje, jest tak źle że aż ma być jakaś podpora z janowa aby uratować sytuację. panie wójcie co z obietnicami przedwyborczymi, aby należało by w pierwszej kolejności zatrudniać mieszkańców swojej gminy. czy aby na pewno nie znalazła by się podpora z naszej gminy aby ratować ciężką sytuację? może należało by się lepiej rozejrzeć i ogłosić rzetelny konkurs.
miałem rację z tym kandydatem. niech strzelę dalej. następną kandydatką która wygra konkurs na "stanowisko ds. organizacyjnych" będzie pani beata sz. ta co lała piwo z rolbaru podczs konkursu wieńców dożynkowych w dzwoli. jeśli mój wybór będzie trafny zacznę dorabiać jako wróźbita. poczekamy zobaczymy?
nie darmo od kilku dni swędział mnie przedziałek. drugi raz maiłem rację jesli chodzi o przyjęcie do pracy w ug dzwola. stanisław takim postepowaniem łamiesz przedwyborcze obietnice: 1. nie będzę przyjmował do pracy w ug spoza gminy dzwola -pan podpora to skąd? 1. bede przeprowadzał rzetelne konkursy na stanowiska pracy (nie tak ja robi to piech) - ***s://ugdzwola.bip.lubelskie.pl/upload/pliki//0informacja.jpg miałem rację z beatą sz...? ciekawe dlaczego odpadli inni kandydaci. czyżby wójt zasugerował się moją wróżbą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
umyj się brudasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście wszystkie konkursy to jakaś farsa.Szkoda się łudzić. A gdzie się podział niegdyśiejszy "Pogromca kretynów" ktory dość mocno wypowiadał się na forum. Może udzielił by dobrej rady, podzielił się swiomi spostrzeżeniami na temat obecnej władzy w gminie? Jak to wszystko wygląda z Jego perspektywy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. Po zakończonej rekrutacji wywróźę czy dotrwa do końca kadencji i czy ma szansę na start na następną kadencję.abc napisał. Wróż dalej byle szybko bo dostaniesz rozwolnienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjeźdżam w Nowy Rok na cmentarz w Dzwoli a tu nie ma gdzie zaparkować. Parking zamknięty. Zdziwiłem sie bardzo, postanowiłem sprawdzić przyczyne zamknięcia. A tu widzę albo porządną fuszerkę albo jeszcze nie dokończone roboty. Sprawdziłem w BIP Dzwola a tu: Zakres prac [justify]Parking o wymiarach 78 mb x 11 mb w odległości 0,5 mb od granicy pasa drogowego.[/justify] [justify]Zakres prac:[/justify] 1.       Wykonanie koryta pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni z odwiezieniem urobku na odległość 1 km.                                                 m 2     858       2.       Wykonanie warstwy odsączającej z piasku o gr. 10 cm                              m 2     858       3.       Wykonanie warstwy z mieszanki dolomitowej  0-63 mm  o gr. 10 cm       m 2     858       4.       Wykonanie warstwy z mieszanki dolomitowej  0-31,5 mm o gr. 8 cm       m 2     858       5.       Wykonanie warstwy z mieszanki dolomitowej  0-4 mm      o gr. 2 cm       m 2     858       Poszczególne warstwy konstrukcyjne należy zagęścić mechanicznie.   6.  Na drodze przycmentarnej wysypać i rozgarnąć mieszankę dolomitową   0-31,5 mm w ilości                                               m 3     20 [justify] [/justify] [justify] [/justify] § 2 [justify]Termin realizacji[/justify] [justify]1.       Termin rozpoczęcia robót ustala się na dzień zawarcia umowy.[/justify] [justify]2.       Termin zakończenia robót ustala się na dzień 31.12.2016 roku[/justify] [justify]Wygląda na to że powinien być możliwość wjazdu. A z drugiej strony co za fachwiec określił tak mało warstwę utwardzenia pod parking. Panie Podpora proszę nie robić fuszerek w naszej Gminie. Takie utwardzenia proszę spróbować zrobić u siebie na podwórku i to było by nie wystarczające, a nie pod parking dla samochodów.  A tak na marginesie czym się Pan sugerował, z jakich norm korzystał określając takie grubości utwardzenia. Przecież jest to [b]dosłownie wyrzucenie pieniędzy  w błoto. Kto za to odpowiada? [/b][/justify]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan podpora z wójtem cieszą się że tak tanio zrobili i tyle pieniędzy zostało a jakość wykonania to drugorzędna sprawa podstawa to ma być tanio nowy rok 13-nastki by sie przydały za ciężką pracę i mądre rządzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie wwójcie ma Pan w gminie już dwa krety. Jeden niski gruby a drugi wysoki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto to taki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie trzeba być salomonem żeby stwierzić że coś jest nietak jak sie otwiera  parking i odrazu zamyka a spytaj wójta gdzie tak opowiada że teraz pan kierownik pilnuje i tak tanio się robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wchodzę na stronę gminy i SZOK : lampy w Kocudzy, przystanek w Krzemieniu (na zdjęciu widać że w końcu się coś dzieje) i KOLEKTORY mają być, te o których tak krzyczeli że wójt nie załatwij. W końcu widać, że w gminie wzieli się trochę do pracy. Brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on pewnie też był kolektorami za***ony, no a trzy lampy w kocudzy to jest sukces. brawo .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podniecaj się kolektorami. Dawno pisali na stronie Janowa Lubelskiego pisali że dofinansowanie do kolektorów slonecznych otrzymały wszystkie gminy z powiatu janowskiego, oprócz Gminy Chrzanów. Pewnie nie była zinteresowana. Napewno nie jest to zasługa Wójta, tylko zwykły obowiązek złozyć wniosek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
on pewnie też był kolektorami za***ony, no a trzy lampy w kocudzy to jest sukces. brawo .
CZY POTRZEBA ZAINSTALOWANIA TYCH LAMP POJAWIŁA SIĘ DOPIERO OBECNIE. O TYCH LAMPACHMIESZKAŃCY MÓWILI POPRZEDNIEMU hUJTOWI PONAD 10 LAT I JAKOŚ ICH NIE ZROBIŁ. MOŻE TO COŚ NIEIWLKIEGO ALE NAS BARDZO CIESZY I ZA TO PANU ROZKOWI DZIEKUJEMY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To raczej radnym wypadało by podziękowac za te lampy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXX zawsze była lokalna opinia o mieszkańcach Agronomówki, że mieszkają tam sami wykształceni ludzie na poziomie. Czytając jednak twoją wypowiedź stwierdzam, że zaplątał się pomiędzy nich totalny burak małego rozumku. Weź się ogarnij gościu bo zaniżasz pozostałym standardy i swoimi wypocinami wstyd zwyczajnie przynosisz. I bądź łaskaw nie walić po oczach  wielkimi literami, bo wtedy błędy w pisowni są bardziej widoczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zniesmaczony napisał:
XXX zawsze była lokalna opinia o mieszkańcach Agronomówki, że mieszkają tam sami wykształceni ludzie na poziomie. Czytając jednak twoją wypowiedź stwierdzam, że zaplątał się pomiędzy nich totalny burak małego rozumku. Weź się ogarnij gościu bo zaniżasz pozostałym standardy i swoimi wypocinami wstyd zwyczajnie przynosisz. I bądź łaskaw nie walić po oczach  wielkimi literami, bo wtedy błędy w pisowni są bardziej widoczne.
To chyba ty  jesteś śmieszny i tyle w tym temacie. Oświetlenie było potrzebne nie tylko mieszkańcom Agronomówki. Im akurat może najmniej. Tobie przydałoby się jakieś "oświecenie" bo dalej tkwisz w bagnie poprzedniego ukladu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...